headerphotoheaderphoto

VetPractice Çiftlik

Suni Tohumlama

firefoxSuni tohumlamayla ilgili tüm bilgileri rahatlıkla kaydedebileceğiniz bir bölüm mevcuttur. Bu bilgileri kaydettikten sonra VetPractice ilk gebelik kontrolü yapacağınız tarihi belirler ve o tarihte size hatırlatma yapar. Eğer gebelik oluşursa gebelik takibi bölümünü kullanarak devam edebilirsiniz. Eğer gebelik oluşmamışsa bir sonraki tahmini östrus döneminde size hatırlatma yapacaktır.

Yasal Raporlama

firefoxVetPracticeÇiftlik kendi içerisinde sağlık raporu, suni tohumlama protokolleri gibi bir çok hazır rapor bulundurur. Tüm raporlar, hastanın bilgileriyle ve logonuzla birlikte bastırıp kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

 

 

 

Türlerin Özellikleri İle Tanımlaması

firefox

 

 

Kliniğinizde baktığınız tüm hayvan türlerini ve bu türlere ait ırkları herhangi bir sayı sınırlaması olmaksızın VetPractice'e tanımlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Gebelik Takibi

firefox

İlk gebelik muayenesinden itibaren gebelikle ilgili her durumu VetPractice ile takip etmek çok daha kolay. Bir çok hatırlatma girebilir ve belirli dönemlere otomatik randevu atayabilirsiniz. Kuruya alma zamanı, tahmini doğum tarihi ve benzeri gebelik protokollerini kolaylıkla takip edebilir, hazır gebelik protokollerini kendi çalışma şeklinize uygun biçimde değiştirebilir, eklemeler ve eksiltmeler yapabilirsiniz.

 

Kuruya Alma

firefox

Hayvanın gebe kalma tarihine göre kuruya almanız gereken zamanı ve kuruya alma prosedürünü bırakın Vetpractice yönetsin.

firefox

Vetpractice üyeleri için eNewsletter

VetPractice üyelerine ücretsiz olarak üç ayda bir çıkartılan eNewsletter gönderilir. Bu eNewsletter da program ile ilgili detaylar, kısa yollar ve endüstri yenilikleri bulunur.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Sosyal Medya

Share